Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas

Księgarnia Historyczna istnieje od 15 lat i oferuje najciekawsze tytuły z historii i nauk pomocniczych (archeologia, etnologia, historia sztuki, kulturoznawstwo, religioznawstwo). W Księgarni znajdziecie Państwo ok. 10000 tytułów z historii starożytnej, średniowiecza, wieku XVI-XVIII i XIX-XX oraz historii najnowszej. Publikacje te dotyczą historii Polski i powszechnej. Książki są autorstwa znakomitych naukowców i badaczy ze środowisk akademickich z Polski i zagranicy. Księgarnia prowadzi sprzedaż czasopism naukowych oraz periodyków regionalnych, dystrybuuję Polski Słownik Biograficzny, współpracuję z najważniejszymi wydawnictwami naukowymi, akademickimi oraz szeregiem wydawnictw regionalnych, muzealnych oraz towarzystw naukowych.

Większość tytułów jest dostępna w sklepie internetowym ksiazkihistoryczne.pl . Oferta tego sklepu jest cały czas poszerzana.

Wśród klientów księgarni znajdują się pracownicy naukowi, studenci, pasjonaci historii oraz biblioteki z Polski i zagranicy.

W 2011 roku ukazała się pierwsza książka wydana przez PIOMAR Piotr Maroński (Kretkowscy i ich dzieje od połowy XIV wieku – Tomasz Sławiński), od czerwca 2016 są dostępne kolejne (Studia genealogiczne poświęcone pamięci prof. Włodzimierza Dworzaczka- red. Andrzej Sikorski, Tomasz Sławiński t.1-3)

Zachęcam do współpracy instytucje, biblioteki oraz wydawnictwa o charakterze naukowym. Informuję, że zdobywam także publikacje antykwaryczne oraz niskonakładowe (trudno osiągalne na rynku księgarskim).

Od ponad roku podróżuję ze swoimi książkami, odwiedzam miasta i miasteczka gdzie odbywają się pokazy rekonstruktorskie, turnieje i kiermasze.

Prowadzę także zajęcia edukacyjne z historii i budowy książki dla dzieci i młodzieży.

Zapraszam do współpracy.

Przewiduję rabaty dla stałych klientów oraz przy większych zamówieniach.

 

 

Dane firmy/company Information

 

PIOMAR

Piotr Maroński

Polna 37J, 05-124 Skrzeszew

NIP 536-149-20-85

REGON 140039002

 

Nr rachunku bankowego/ Bank account number

mBank 20 1140 2017 0000 4402 0680 9786

 

Dane do przelewów zagranicznych/ Data for foreign transfers

mBank

Senatorska 18

00-075 Warszawa

BIC SWIFT  BREXPLPWMBK

IBAN PL 20 1140 2017 0000 4402 0680 9786

 

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
KSIĘGARNIA HISTORYCZNA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl